Güzel Sanatlar Fakültesi
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
2016-2017 I. Dönem Haftalık Güz Programı

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 1. SINIF -I. Yarı Yıl  
A GRUBU  
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma  
09.00-09.50 Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (A Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım C105(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (A Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20) Öğr. Gör. Elvan EKREN (A Grubu) GRT131Renk Kuramları A Z09 (30)  
10.00-10.50 Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (A Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım C105(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (A Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20) Öğr. Gör. Elvan EKREN (A Grubu) GRT131Renk Kuramları A Z09 (30)  
11.00-11.50 Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (A Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım C105(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (A Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20) Öğr. Gör. Elvan EKREN (A Grubu) GRT131Renk Kuramları A Z09 (30)  
12.00-12.50 Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (A Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım C105(30)  
13.00-13.50 Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (A Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım C105(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (A Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20) Öğr. Gör. Elvan EKREN (A Grubu) GRT131Renk Kuramları A Z09 (30)  
14.00-14.50 Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (A Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım C105(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (A Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20) Öğ. Gör Erol POLAT (A Grubu) GSF161 Bilgisayara Giriş ve Kullanımı Mac4 (25) Öğ. Gör.Mustafa EREN (A Grubu) GRT151 Yazı I C1 (30)05  
15.00-15.50 Öğ. Gör Erol POLAT (A Grubu) GSF161 Bilgisayara Giriş ve Kullanımı Mac4 (25) Öğ. Gör.Mustafa EREN (A Grubu) GRT151 Yazı I C1 (30)05  
16.00-16.50 Öğ. Gör Erol POLAT (A Grubu) GSF161 Bilgisayara Giriş ve Kullanımı Mac4 (25) Öğ. Gör.Mustafa EREN (A Grubu) GRT151 Yazı I C1 (30)05  
17.00-17.50 Yrd. Doç. Dr. Fatih EVCİLa GSF141 Sanat Tarihi I K.Amfi(100) Öğ. Gör Erol POLAT (A Grubu) GSF161 Bilgisayara Giriş ve Kullanımı Mac4 (25) Öğ. Gör.Mustafa EREN (A Grubu) GRT151 Yazı I C1 (30)05  
18.00-18.50 Yrd. Doç. Dr. Fatih EVCİLa GSF141 Sanat Tarihi I K.Amfi(100)  
B GRUBU  
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma  
09.00-09.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım AZ08(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
10.00-10.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım AZ08(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
11.00-11.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım AZ08(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
12.00-12.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
13.00-13.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım AZ08(30) Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
14.00-14.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım AZ08(30) Öğ. Gör Erol POLAT (B Grubu) GSF161 Bilgisayara Giriş ve Kullanımı Mac2 (25) Öğr. Gör. Elvan EKREN (B Grubu) GRT131Renk Kuramları A Z09 (30)  
15.00-15.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (B Grubu) GSF121İki Boyutlu Tasarım AZ08(30) Öğ.Gör. Mustafa EREN (B Grubu) GRT151 Yazı I C105 (30) Öğ. Gör Erol POLAT (B Grubu) GSF161 Bilgisayara Giriş ve Kullanımı Mac2 (25) Öğr. Gör. Elvan EKREN (B Grubu) GRT131Renk Kuramları A Z09 (30)  
16.00-16.50 Öğ.Gör. Mustafa EREN (B Grubu) GRT151 Yazı I C105 (30) Öğ. Gör Erol POLAT (B Grubu) GSF161 Bilgisayara Giriş ve Kullanımı Mac2 (25) Öğr. Gör. Elvan EKREN (B Grubu) GRT131Renk Kuramları A Z09 (30)  
17.00-17.50 Yrd. Doç. Dr. Fatih EVCİLa GSF141 Sanat Tarihi I K.Amfi(100) Öğ.Gör. Mustafa EREN (B Grubu) GRT151 Yazı I C105 (30) Öğ. Gör Erol POLAT (B Grubu) GSF161 Bilgisayara Giriş ve Kullanımı Mac2 (25) Öğr. Gör. Elvan EKREN (B Grubu) GRT131Renk Kuramları A Z09 (30)  
18.00-18.50 Yrd. Doç. Dr. Fatih EVCİLa GSF141 Sanat Tarihi I K.Amfi(100) Öğ.Gör. Mustafa EREN (B Grubu) GRT151 Yazı I C105 (30)  
 
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 1. SINIF -I. Yarı Yıl  
C GRUBU  
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma  
09.00-09.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (C Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
10.00-10.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (C Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
11.00-11.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (C Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
12.00-12.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (C Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
13.00-13.50 Yrd. Doç. Dr. Y. KAFKAS (C Grubu) GSF111 Çizim I C104 (20)  
14.00-14.50    
15.00-15.50 x  
16.00-16.50  
17.00-17.50 Yrd. Doç. Dr. Fatih EVCİLa GSF141 Sanat Tarihi I K.Amfi(100)  
18.00-18.50 Yrd. Doç. Dr. Fatih EVCİLa GSF141 Sanat Tarihi I K.Amfi(100)  
             
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 2. SINIF -III. Yarı Yıl  
A GRUBU  
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma  
09.00-09.50 Öğr. Gör. Mustafa Eren (A Grubu) GRT213 Tipografi I Mac 1(22) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (A Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20) Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 3 (22)  
10.00-10.50 Öğr. Gör. Mustafa Eren (A Grubu) GRT213 Tipografi I Mac 1(22) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (A Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20) Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 3 (22)  
11.00-11.50 Öğr. Gör. Mustafa Eren (A Grubu) GRT213 Tipografi I Mac 1(22) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (A Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20) Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 3 (22)  
12.00-12.50 Öğr. Gör. Mustafa Eren (A Grubu) GRT213 Tipografi I Mac 1(22) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (A Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20) Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 3 (22)  
13.00-13.50 Öğr. Gör. Ö. Serkan BAKIR (A Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100) Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 3 (22)  
14.00-14.50 Öğr. Gör. Ö. Serkan BAKIR (A Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100) Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 3 (22)  
15.00-15.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Öğr. Gör. Ö. Serkan BAKIR (A Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
16.00-16.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Öğr. Gör. Ö. Serkan BAKIR (A Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
17.00-17.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
18.00-18.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 2. SINIF -III. Yarı Yıl  
B GRUBU  
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma  
09.00-09.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (B Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (16) Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (B Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (B Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Öğr. Gör. Mustafa Eren (B Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
10.00-10.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (B Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (16) Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (B Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (B Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Öğr. Gör. Mustafa Eren (B Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
11.00-11.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (B Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (16) Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (B Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (B Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Öğr. Gör. Mustafa Eren (B Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
12.00-12.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (B Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (16) Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (B Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Öğr. Gör. Mustafa Eren (B Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
13.00-13.50 Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (B Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100)  
14.00-14.50 Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (B Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100)  
15.00-15.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (B Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
16.00-16.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
17.00-17.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
18.00-18.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 2. SINIF -III. Yarı Yıl  
C GRUBU  
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma  
09.00-09.50 Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (C Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (C Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20)  
10.00-10.50 Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (C Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (C Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20)     
11.00-11.50 Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (C Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (C Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20)  
12.00-12.50 Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (C Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (C Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20)  
13.00-13.50 Okutman Kemal ŞAHİN (C Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 1 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100)  
14.00-14.50 Okutman Kemal ŞAHİN (C Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 1 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. Çetin Erden (C Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
15.00-15.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Okutman Kemal ŞAHİN (C Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 1 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. Çetin Erden (C Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
16.00-16.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Okutman Kemal ŞAHİN (C Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 1 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. Çetin Erden (C Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
17.00-17.50 Okutman Kemal ŞAHİN (C Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 1 (22) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100) Yrd. Doç. Dr. Çetin Erden (C Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
18.00-18.50 Okutman Kemal ŞAHİN (C Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 1 (22) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 2. SINIF -III. Yarı Yıl  
D GRUBU  
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma  
09.00-09.50 Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (D Grubu) GRT24 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Ö. Serkan BAKIR (D Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Yrd. Doç. Dr. Çetin Erden (D Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
10.00-10.50 Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (D Grubu) GRT24 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Ö. Serkan BAKIR (D Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Yrd. Doç. Dr. Çetin Erden (D Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
11.00-11.50 Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (D Grubu) GRT24 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Ö. Serkan BAKIR (D Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Yrd. Doç. Dr. Çetin Erden (D Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
12.00-12.50 Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (D Grubu) GRT24 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Ö. Serkan BAKIR (D Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Yrd. Doç. Dr. Çetin Erden (D Grubu) GRT213 Tipografi I Mac I (22)  
13.00-13.50 Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (D Grubu) GRT24 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (D Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20)  
14.00-14.50 Öğr Gör. Barbaros AÇIKSÖZ (D Grubu) GRT24 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (D Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20)  
15.00-15.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (D Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
16.00-16.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY (D Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (20) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
17.00-17.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
18.00-18.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 2. SINIF -III. Yarı Yıl  
E GRUBU  
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma  
09.00-09.50 Öğr. Gör. Mustafa Eren (E Grubu) GRT213 Tipografi I Mac 1(22) Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (E Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Okutman Kemal ŞAHİN (E Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22)  
10.00-10.50 Öğr. Gör. Mustafa Eren (E Grubu) GRT213 Tipografi I Mac 1(22) Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (E Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Okutman Kemal ŞAHİN (E Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22)  
11.00-11.50 Öğr. Gör. Mustafa Eren (E Grubu) GRT213 Tipografi I Mac 1(22) Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (E Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Okutman Kemal ŞAHİN (E Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22)  
12.00-12.50 Öğr. Gör. Mustafa Eren (E Grubu) GRT213 Tipografi I Mac 1(22) Öğr. Gör. Abdüsselam FERŞATOĞLU (E Grubu) GRT233 Fotoğraf I Foto Stüdyo(20) Okutman Kemal ŞAHİN (E Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22)  
13.00-13.50 Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (E Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (16) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100) Okutman Kemal ŞAHİN (E Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22)  
14.00-14.50 Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (E Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (16) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT273 Görsel İletişim Tarihi K. Amfi (100) Okutman Kemal ŞAHİN (E Grubu) GRT243 Bilgisayarda Tasarım Programları II Mac 2 (22)  
15.00-15.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (E Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (16) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
16.00-16.50 Yrd. Doç. Dr. Dilek HOCAOĞLU GRT264 Tasarım Kültürü ve Sanatı K. Amfi (100) Yrd. Doç. Dr. Sadık ALTINOK (E Grubu) GRT223 İllüstrasyon I A106 (16) Öğr. Gör. Duygu Beykal İZ GRT385 İletişimde Tasarım Okumaları K. Amfi (100) Öğr. Gör. E. Ç. BİGAT GRT253 Grafik Tasarım Tarihi K.Amfi (100)  
17.00-17.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
18.00-18.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY Arş. Gör. Amine R. ZEDELİ GRT263 Grafikte Üretim Teknikleri K.Amfi(100)  
             
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 3. SINIF -V. Yarı Yıl  
A GRUBU
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09.00-09.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY GRT365 Tasarımda Algı ve İletiŞim AZ09 Yrd. Doç. Dr. M. S. Altınok (A Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
10.00-10.50 Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY GRT365 Tasarımda Algı ve İletiŞim AZ09 Yrd. Doç. Dr. M. S. Altınok (A Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
11.00-11.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. M. S. Altınok (A Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
12.00-12.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. M. S. Altınok (A Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
13.00-13.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. Yüksel Balaban GRT203 Animasyon Teknikleri Animasyon Stüdyosu (15) Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
14.00-14.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. Yüksel Balaban GRT203 Animasyon Teknikleri Animasyon Stüdyosu (15) Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
15.00-15.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz Yılmaz (C Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. Yüksel Balaban GRT203 Animasyon Teknikleri Animasyon Stüdyosu (15) Öğr. Gör.Ekrem Çetin Bigat GRT366 Çevre Grafiği Tasarım A GRUBU Mac 3 Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20)
16.00-16.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz Yılmaz (C Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (A Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. Yüksel Balaban GRT203 Animasyon Teknikleri Animasyon Stüdyosu (15) Öğr. Gör.Ekrem Çetin Bigat GRT366 Çevre Grafiği Tasarım A GRUBU Mac 3 Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Öğr. Gör. Betül BİLGİN GTS060 Geleneksel Türk Sanatları Teorisi
17.00-17.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz Yılmaz (C Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör.Ekrem Çetin Bigat GRT366 Çevre Grafiği Tasarım A GRUBU Mac 3 Öğr. Gör. Betül BİLGİN GTS060 Geleneksel Türk Sanatları Teorisi
18.00-18.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz Yılmaz (C Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör.Ekrem Çetin Bigat GRT366 Çevre Grafiği Tasarım A GRUBU Mac 3
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı GRAFİK TASARIM 3. SINIF -V. Yarı Yıl
B GRUBU
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09.00-09.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (B Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY GRT365 Tasarımda Algı ve _letiŞim AZ09 Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
10.00-10.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (B Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. M.A. ÖZBAY GRT365 Tasarımda Algı ve _letiŞim AZ09 Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
11.00-11.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (B Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT366 Çevre Grafiği Tasarımı Mac 2 B GRUBU Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
12.00-12.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (B Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT366 Çevre Grafiği Tasarımı Mac 2 B GRUBU Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
13.00-13.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (B Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT366 Çevre Grafiği Tasarımı Mac 2 B GRUBU Yrd. Doç. Dr. M. S. Altınok (B Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
14.00-14.50 Öğr. Gör. Cihangir Büyüköner (B Grubu) GRT355 Web Tasarımı I Mac 3 (24) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT366 Çevre Grafiği Tasarımı Mac 2 B GRUBU Yrd. Doç. Dr. M. S. Altınok (B Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör. Barbaros Açıksöz GRT325 Ambalaj GrafiğiTasarımı Mac 3 (20) Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Yrd. Doç. Dr. Ülkü Gezer GRT335 Reklam Grafiği Tasarımı Mac 2 (20)
15.00-15.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz Yılmaz (C Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Yrd. Doç. Dr. M. S. Altınok (B Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör.Ekrem Çetin Bigat GRT366 Çevre Grafiği Tasarım A GRUBU Mac 3 Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20)
16.00-16.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz Yılmaz (C Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Yrd. Doç. Dr. M. S. Altınok (B Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör.Ekrem Çetin Bigat GRT366 Çevre Grafiği Tasarım A GRUBU Mac 3 Öğr. Gör. Mustafa Eren GRT315 Yayın Grafiği Tasarımı Mac 4 (20) Öğr. Gör. Betül BİLGİN GTS060 Geleneksel Türk Sanatları Teorisi
17.00-17.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz Yılmaz (C Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör.Ekrem Çetin Bigat GRT366 Çevre Grafiği Tasarım A GRUBU Mac 3 Öğr. Gör. Betül BİLGİN GTS060 Geleneksel Türk Sanatları Teorisi
18.00-18.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz Yılmaz (C Grubu) GRT345 Özgün Baskı Teknikleri Baskı Atölyesi (13) Öğr. Gör.Ekrem Çetin Bigat GRT366 Çevre Grafiği Tasarım A GRUBU Mac 3
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı VII. Yarıyıl GRAFİK TASARIM 4. SINIF Haftalık Programı
Ders Saati Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09.00-09.50 Yrd. Doç. Dr. A. TAŞÇI GRT437 Kurumsal Kimlik Tasarımı Mac 4 (24) Yrd. Doç. Dr. Ü. GEZER GRT417 Çocuk Yayınları Grafiği Mac 3 (22) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT 427 Bir Reklam Kampanyası Nasıl Hazırlanır Mac 2 (22) Öğr. Gör. Remzi Oğuz YILMAZ GRT488 Tasarımda Üretim Sorunları A101 (22) Yrd. Doç. B. GÜRPINAR GRT 407 Fikri ve Sinai Haklar c105
10.00-10.50 Yrd. Doç. Dr. A. TAŞÇI GRT437 Kurumsal Kimlik Tasarımı Mac 4 (24) Yrd. Doç. Dr. Ü. GEZER GRT417 Çocuk Yayınları Grafiği Mac 3 (22) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT 427 Bir Reklam Kampanyası Nasıl Hazırlanır Mac 2 (22) Öğr. Gör. Remzi Oğuz YILMAZ GRT488 Tasarımda Üretim Sorunları A101 (22) Yrd. Doç. B. GÜRPINAR GRT 407 Fikri ve Sinai Haklar c105
11.00-11.50 Yrd. Doç. Dr. A. TAŞÇI GRT437 Kurumsal Kimlik Tasarımı Mac 4 (24) Yrd. Doç. Dr. Ü. GEZER GRT417 Çocuk Yayınları Grafiği Mac 3 (22) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT 427 Bir Reklam Kampanyası Nasıl Hazırlanır Mac 2 (22) Öğr. Gör. Remzi Oğuz YILMAZ GRT488 Tasarımda Üretim Sorunları A101 (22)
12.00-12.50 Öğr. Gör. Remzi Oğuz YILMAZ GRT488 Tasarımda Üretim Sorunları A101 (22)
13.00-13.50 Yrd. Doç. Dr. A. TAŞÇI GRT437 Kurumsal Kimlik Tasarımı Mac 4 (24) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT428 Kitap Resimleme Teknikleri A101 (22) Yrd. Doç. Dr. Ü. GEZER GRT417 Çocuk Yayınları Grafiği Mac 3 (22) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT 427 Bir Reklam Kampanyası Nasıl Hazırlanır Mac 2 (22)
14.00-14.50 Yrd. Doç. Dr. A. TAŞÇI GRT437 Kurumsal Kimlik Tasarımı Mac 4 (24) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT428 Kitap Resimleme Teknikleri A101 (22) Yrd. Doç. Dr. Ü. GEZER GRT417 Çocuk Yayınları Grafiği Mac 3 (22) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT 427 Bir Reklam Kampanyası Nasıl Hazırlanır Mac 2 (22)
15.00-15.50 Yrd. Doç. Dr. A. TAŞÇI GRT437 Kurumsal Kimlik Tasarımı Mac 4 (24) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT428 Kitap Resimleme Teknikleri A101 (22) Yrd. Doç. Dr. Ü. GEZER GRT417 Çocuk Yayınları Grafiği Mac 3 (22) Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT 427 Bir Reklam Kampanyası Nasıl Hazırlanır Mac 2 (22)                                           
16.00-16.50 Yrd. Doç. Dr. M. A. ÖZBAY GRT428 Kitap Resimleme Teknikleri A101 (22) Prof Dr. M. Hüsrev SUBAŞI GTS094 Mimari Yapılarda Hat
17.00-17.50 Prof Dr. M. Hüsrev SUBAŞI GTS094 Mimari Yapılarda Hat


Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi